Zühal İle Sabah Keyfi

Zühal İle Sabah Keyfi
 • 4
 • 490
 • 29 Nisan 2022
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
  Loading...
 • +
 • -

Merhabalar ben Zühal ÇILDIR, Tutak doğumluyum.

İlçemizde faaliyet gösteren İlk ve tek radyosu olan, Tutak FM radyosunda 26 Şubat 2019 tarihinden itibaren radyo programcısı ve sunucusu olarak görev yapmaktayım. Yaptığım programlar hakkında siz değerli takipçilerimize bilgi sunmak istiyorum.

Haftanın Üç günü Tutak FM’de program sunmaktayım.

‘’ Sabah keyfi ‘’ adı altında programım pazartesi ve çarşamba sabah saat 09:00 ile 11:30 arası dinleyicileri eğlendiren keyiflendiren şarkılar eşliğinde, dinleyicilerin gelen istek şarkılar, şiirler üzerine aynı zamanda şiirler ve özlü sözlerden oluşan dinleyiciye iç içe gönül den gönüle bir bağ kurmak amaçlı program yapmaktayım.

Cuma akşamları ‘’Geceye Doğru’’ programını 19:00 ile 21:00 saatleri arasında sunmaktayım. Bu program da yine dinleyiciyi duygulandıran şiirler ve şarkılar eşliğinde oluşmaktadır. Ayrıca ajanslar aracılığı ile bu programında Ülkemizin birbirinden Değerli sanatçıları canlı telefon bağlantı ile radyomuzda müzik üzerine güzel sohbetler gerçekleştiriyorum.

Programlarımda hemen hemen her dilden ve her tarzdan müziğe yer vermekteyim.

Tutak FM’i dinleyen bütün dileyicilerimize ve takip eden bütün dostlarımıza sevgilerimi sunarak; frekansınızın 94.4 Tutak FM’de sizin radyonuzda kalması dileği ile.

4 adet yorum - “Zühal İle Sabah Keyfi”

 1. Tutak fm sayesinde radyo dinlemek bende hobi oldu

  Radyoya bakis acim degisti
  Tesekkurler tutak fm

 2. Merhaba Dostlar Tutak Fm Yaklaşık Bir Yıldır Dinliyorum Gerek Yapılan Programlar Gerekse Yayınlanan Müzikleri Severek Dinliyor İzliyorum Ayrıca Programcısından Çaycısına Kadar Tüm Ekibi Bizlere Böyle Bir İmkan Sondukları İçin Çok Teşekkür Ederim.
  94.40 Tutak Fm Dostluk Ve Kardeşliğin Sesi.

  1. Tutakfm sizin sesiniz sizin radyonuz değerli abim sizin gibi dostları tanıdığımız için bizlerde çok memnunuz. Türkülerde buluşmak dileklerimle 😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.